Firma tradycjami sięga roku 1990. Praktycznie od początku działalności związaliśmy się z branżą modelarską. Nasza działalność polega na imporcie modeli z państw Unii Europejskiej, USA oraz Hong Kongu. Na przestrzeni wielu lat naszej działalności prowadziliśmy dystrybucję artykułów modelarskich w wielu różnych kategoriach. W ramach naszej oferty zajmowaliśmy się dotychczas następującymi tematami:

     > Plastykowe modele do sklejania oraz gotowe kolekcjonerskie modele metalowe (ATLANTIC, DRAGON, ITALERI, NEXUS, SUPERMODEL, WATERLOO, ZVEZDA)
     > Modele kolejek oraz akcesoria infrastruktury kolejowej do budowy dioram i makiet w skalach N, TT, H0e, H0 (BACHMANN, LILIPUT, MEHANO, ROCO, VIESSMAN, SOMMERFELDT, WOODLAND SCENICS)
     > Modele samochodów w skali 1/87 (HERPA, IGRA, RIETZE)
     > Farby modelarskie (MODEL-MASTER, ITALERI ACRYLIC PAINT)
     > Akcesoria modelarskie: noże, ostrza, pęsety, pilniki, wiertła, pędzelki (EXCEL, ITALERI)
     > Tory wyścigowe (SCALEXRTIC)
     > Aerografy (AZTEK)
     > Produkty marki Energizer(LATARKI, BATERIE, AKUMULATORY, ŁADOWARKI, BATERIE SPECJALISTYCZNE, BATERIE SŁUCHOWE)

W chwili obecnej w naszej ofercie znajdują się artykuły firm A.C.M.E., BACHMANN, DRAGON, ITALERI, LILIPUT, MEHANO, SUPERMODEL, WOODLAND SCENICS, ZVEZDA których jesteśmy przedstawicielem. Firma nasza prowadzi sprzedaż i dystrybucję hurtową modeli na rynku polskim, współpracując wyłącznie z dobrymi i renomowanymi sklepami, zajmującymi się tematyką modelarską.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy.

Oferujemy dogodne warunki handlowe!

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy pod adresem email dream@dream.pl lub telefonicznie pod numerem (42) 211 39 65 .

Śledź nas na Facebooku